![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Lampbord 11108021
*
nr 1110 8021
Lampbord
Teak, längd: 63 cm, djup: 42 cm, höjd: 49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:57:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 02:28:09
1
300 kr
21/5 14:58:38
2
400 kr
22/5 18:40:10
1
400 kr
22/5 18:40:10
2
400 kr (Budbetjänt)
22/5 18:40:39
1
450 kr
22/5 18:44:11
2
500 kr
22/5 18:45:18
1
600 kr
22/5 18:48:47
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:47
-
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:18
-
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:49
-
4015 Sybord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 37 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:56
*
Lampbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8021
Lampbord
Teak, längd: 63 cm, djup: 42 cm, höjd: 49 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 02:28:09 | 1 | 300 kr |
21/5 14:58:38 | 2 | 400 kr |
22/5 18:40:10 | 1 | 400 kr |
22/5 18:40:10 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
22/5 18:40:39 | 1 | 450 kr |
22/5 18:44:11 | 2 | 500 kr |
22/5 18:45:18 | 1 | 600 kr |
22/5 18:48:47 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{46E69EE3-B09D-4A12-9CFC-FD073B06049C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:47 -
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:18 -
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:49
-
4015 Sybord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 55 cm, djup: 37 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:56